آراد برندینگ
خانه / زغال اخته / مرکز فروش زغال اخته مشهد مرغوب
لیست خرید زغال اخته

مرکز فروش زغال اخته مشهد مرغوب

فروش زغال اخته مشهد مرغوب به صورت عمده و جزئی در مراکز فروش به صورت مستقیم و غیر مستقیم قابل عرضه است.
در اوایل شکلی از این میوه در تهران، روستاهای دامنه البرز قابل برداشت بوده، بعده ها را فراگیر شدن آن در شهرهای مختلف، مشهد توانسته یکی از آن شهرهایی باشد که در زمینه ی پرورش، پخش و فروش پیشرف چشم گیری داشته باشد.همانطور بارها و بارها با این میوه آشنا شده اید، این میوه ظاهری بیضی شکل، طعمی ترش و رنگی قرمز دارد.
درخت زغال اخته ارتفاعی بین ۴ تا ۶ متر دارد؛ برخی از درختان در پاییز تغییر میکنند و بعضی همیشه سبز هستند.این درخت در زمستان میتواند دمای -۲۵ درجه را تحمل کند اما در مقابل گرما تحمل خیلی پایینی دارد.
گلدهی این درخت در ماه اردیبهشت است.

فروش زغال اخته مشهد مرغوب

زغال اخته مشهد

روستای هیر، در انتهای بخش الموت و در ۶۵ کلیومتری شهر قزوین، پایتخت زغال اخته ایران است.بعد از آن شهرهایی مثل تهران، اصفهان و گیلان به صورت خشک و تازه رایج شد.
مشهد یکی از شهرهایی است که در تولید و فروش زغال اخته خوب و با کیفیت از شهرهای دیگر پیشی گرفته است اما با این تفاوت که زغال اخته مشهد به نوبه ی خود نوعی از زیرشاخه های زغال اخته است‌‌‌ و به صورت جداگانه با نام زغال اخته مشهد به فروش میرسد.

فروش زغال اخته مشهد مرغوب

فروش زغال اخته مشهد

زغال اخته مشهد از نظر قیمت تفاوت چندانی با انواع دیگر زغال اخته ها ندارد اما تا زمانی که بدون واسطه خریداری شود‌!.
واسطه های زیادی در بازار وجود دارند که تاثیر بسزایی بر روز قیمت این محصول دارند اما باید این نکته را در نظر داشت که می شود زغال اخته را با قیمت مناسب از باغداران و فروشندگان معتبر تهیه کرد‌.

فروش زغال اخته مشهد مرغوب

صادرات و واردات زغال اخته

با توجه به این توضیحات اولین چیزی که در فکر شما شکل میگیرد این است که حتما کشور ما با فراوانی در تولید این میوه نیازی به واردات ندارد.
اما خلاف این تفکر به دلیل قیمت نسبتا بالای این میوه و کمتر خریداری شدن آن توسط مردم قسمت اعظم این میوه صادر می شود و انواع دیگر در کیفیت پایین تر با قیمت پایین تر وارد می شود.
بهتر است از کالا ایرانی حمایت کنیم؛ از باغداران و فروشندگان محصولاتشان را خریداری کنیم تا هم به رونق این تولطد کمک کرده باشیم و هم به جلوگیری از صادرات و واردات بی رویه.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش / حقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129627986
پست الکترونیکی: s.haghghi@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

لیست خرید زغال اخته

لیست خرید زغال اخته

برای خربد زغال اخته میتوانید با بررسی لیست خرید زغال اخته از بهترین نوع و …