آراد برندینگ
خانه / زغال اخته خشک / پخش زغال اخته خشک با کیفیت
زغال اخته خشک با کیفیت

پخش زغال اخته خشک با کیفیت

زغال اخته خشک با کیفیت از نظر خاصیت چندان تفاوتی با زغال اخته تازه ندارد و مانند نوع تازه ی آن بسیار برای سلامتی مفید است.
زغال اخته را میتوان هم به صورت طبیعی با نور خورشید و هم به صورت صنعتی با دستگاه خشک کرد اما بهتر است به صورت طبیعی این کار انجام شود تا خواص خود را از دست ندهد.
به دلیل اینکه میوه ی زغال اخته فقط در فصل بخصوصی از سال رشد میکند میتوان نوع خشک شده ی آن را در فصول مختلف از مراکز پخش و نمایندگی ها خریداری کرد.

زغال اخته خشک با کیفیت

زغال اخته خشک با کیفیت

خشک کردن میوه ها در کشور های مختلف علی الخصوص در ایران یک قدمت دیرینه دارد‌.برای اینکه یک زغال اخته خشک با کیفیت داشته باشیم اولین گزینه بعد از خشک کرد بسته بندی آن است.
بسته بندی باید به صورتی که مانع نفوذ هرگونه رطوب، اکسیژن و نور باشد تا زغال اخته شکل و خواص خود را تا ماه ها حفظ کند.بعد از بسته بندی، محل نگهداری زغال اخته است که باید دور از تابش مستقیم نور خورشید، دمای پایین و رطوبت نسبتا کم باشد.
سوالی که پیش می آید این است که :

زغال اخته خشک با کیفیت

آیا زغال اخته خشک مفید است؟

زغال اخته خشک جایگزین مناسب با میوه تازه آن نیست اما به دلیل اینکه نوع خشک شده ی آن نسبت به شکل تازه ی آن دارای قند طبیعی بیشتری است میتواند برای بیماران دیابتی مفید و جایگزین مناسبی برای آبنبات باشد.

زغال اخته خشک با کیفیت

پخش زغال اخته خشک با کیفیت

با توجه به اینکه این میوه دارای فصل خاصی میباشد، در اواخر فصل بهار به صورت تازه به ششکل دست فروش در معابر عمومی به مصرف کنندگان عرضه میگردد.
در تمام فصول به صورت خشک در فروشگاه های خشکبار پخش میگردد.
زغال اخته خشک با کیفیت به صورت کلی و جزئی پخش می شود :

  • کلی:به شکل عرضه برای خارج از کشور، برای کشور هایی که این میوه را نمیشناسند به منظور آشنایی و استفاده از این میوه که دارای قیمت نسبتا بالایی بوده.
  • جزئی: به شکل عرضه در دست فروش های میادین و مراکز عبور مرور

به فروش میرسد.
بنابراین به صورت کلی پخش زغال اخته خشک با کیفیت نیازمند فصل و مکان خاصی نمی باشد؛ پس نتیجه میگیریم که به شکل تازه این میوه در پایان فصل بهار مورد استفاده و به شکل خشک شده و فراوری شده ی آن در تمام فصول پخش میشود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش / حقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129627986
پست الکترونیکی: s.haghghi@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

سایت فروش زغال اخته خشک

سایت فروش زغال اخته خشک

در سایت فروش زغال اخته خشک شما میتوانید انواع مختلف زغال اخته را در قیمت …